Jak používat otruby pro hubnutí – nejlepší recepty

otruby pro ztrátu hmotnosti, jak spotřebovat

Aby se snížila váha, doplňky stravy by měly být zahrnuty do stravy, striktně dodržovat doporučení. Vzhledem k tomu, že otruby jsou jiné, pravidla pro jejich použití závisí na tom, který typ je vybrán. V lékárnách naleznete tři typy - prášek, granulovaný a ve formě chlebů (talířů).

Jaké otruby pro hubnutí je lepší?

Dietitians nesouhlasí s touto otázkou při diskusi o tomto problému. Každý typ má své výhody, a proto určit, které otruby jsou nejužitečnější pro ztrátu hmotnosti, je obtížné. Při výběru jednoho z analogů věnujte pozornost níže uvedeným faktorům a poté můžete zůstat optimálně vhodná. Odborníci doporučují vzít v úvahu:

 1. Bude člověk používat k vaření. Pokud je odpověď na tuto otázku pozitivní, pak stojí za to koupit práškový analog.
 2. Ať už existují plány na jejich nahrazení chlebem, pak v tomto případě bude rozumné zakoupit záznamy.
 3. Složení. Nacházejí se v lnu, pšenici, žito a ovesu.

Jak si vzít otruby pro hubnutí?

První věc, kterou je třeba udělat, je studovat pokyny na obalu, přípravek může obsahovat další přísady a pak nebude nutné je používat obvyklým způsobem. Příjem otrub v žádném případě záleží na tom, jaký typ byl zakoupen, existují obecná doporučení týkající se trvání kurzu a denní sazby. Měli byste být orientováni, pokud nechcete dostat zdravotní problémy namísto hubnutí a pohody.

Jak používat otruby pro hubnutí:

 1. Omezit denní sazbu na 2 polévkové lžíce. prášek, 1 hrst granulí nebo 100 gramů chleba, jinak vyvolá náhlá průjma.
 2. Spotřebování je povoleno do 2 až 3 měsíců, poté doporučujeme provést týdenní přestávku.
 3. Nemůžete zahrnout do stravy vředy žaludku a střev, gastritidu a průjem, zdravotní stav se může zhoršit. Obraťte se na svého lékaře dříve, než začnete užívat přípravek, pokud existují nějaké onemocnění.

Jak si vzít ovesné otruby pro hubnutí?

Neberou-li v úvahu, který typ bude vybrán, měli by být spotřebováni, nutně dostatek vody. Ovesné otruby pro snížení tělesné hmotnosti se doporučují smíchat s kyselými mléčnými výrobky, zeleným čajem nebo zeleninovými šťávami, je lepší čerstvě vymačkat. Pokud hodláte produkt používat k vaření, přidejte ho na obiloviny, tvaroh nebo použijte jako náhražku mouku a strouhanku v mase, rybách nebo jiných druzích kotlety.

V případě, že konzumujete práškové nebo granulované otruby s fermentovaným mlékem pro hubnutí nebo je smícháte s kefírem, můžete je doplnit o čerstvé ovoce (1/2 hrst) nebo med. Mírně zlepší chuť a pomůže saturovat tělo vitamíny a minerály. Chléb může být lehce namazán s tvarohem, doplněný čerstvou okurkou a zeleninou, dostanete jakýsi sendvič, který bude vynikajícím užitečným snackem.

Jak jíst žitné otruby pro hubnutí?

Ujistěte se, že pijete výrobek velkým množstvím vody při výpočtu alespoň 1 polévkové lžíce. za 1 lžičku. Rajské otruby pro úbytek hmotnosti se doporučují smíchat s kyselými mléčnými výrobky, což však nezrušuje pravidla týkající se používání kapaliny. To znamená, že kombinujete 1 lžičku. potravinářské přídatné látky se sklenicí jogurtu nebo ryazenky, je nutné ji vypít šálkem zeleného čaje nebo čisté vody. Chléb je také doplněn o nápoje, horké nebo studené, ale nejlépe ne šťávy.

otruby pro ztrátu hmotnosti, jak se používají1

Jak si vzít pšeničné otruby pro hubnutí?

Při použití je nutné dodržovat prakticky stejná pravidla, která jsou uvedena výše. To znamená, že pšeničné otruby pro hubnutí jsou vypláchnuty sklenicí vody, smíchané s fermentované mléčné výrobky. Denní dávka nepřesahuje 2 polévkové lžíce, 2 polévkové lžíce. nebo 100 gramů chleba. Lněné otruby pro hubnutí se doporučuje přidat na obiloviny a malé kousky, nemohou být konzumovány kyselé mléčné nápoje každou osobou, mají specifickou chuť.

Recepty s odtučněním otrub

Chcete-li připravit obiloviny a kousky, musíte si koupit prášek z otrub. Jídla z otrub pro hubnutí jsou nasycené vlákninou, takže jestliže je budete jíst pravidelně, můžete zeleninu a ovoce v denní stravě snížit. Vezměte v úvahu 2 jednoduché a srozumitelné léky, které můžete zvládnout i těm, kteří nemohou vařit, nebudete muset kupovat drahé přísady.

Kaše s otruby

Složení:

 • obiloviny (ovesné vločky, krupice, pohanka);
 • voda;
 • sůl a cukr;
 • 1 lžíce otruby

Příprava:

 1. Dejte špuntu do horké vody a vložte panvu do ohně, přidáním cukru a soli.
 2. Doplňte potravinovou přísadu po uplynutí poloviny doby vaření a připravte nádobu na plnou připravenost.

Sýrové knedlíky s otrubami

Složení:

 • 200 g tvarohu;
 • 1 vejce;
 • cukr a sůl;
 • mouka 2-3 lžíce, (v závislosti na vlhkosti tvarohu);
 • 1 lžíce otruby

Příprava:

 1. Smíchejte všechny přísady a dosáhnete homogenní konzistence.
 2. Tvoří kotletky a dáme je na vyhřívanou pánvi, olejovanou.
 3. Smažte na obou stranách asi 20 minut, v závislosti na tloušťce sýrového koláče a kapacitě vaření desky.

Jak používat otruby pro hubnutí při výrobě polévek nebo dušených těstovin:

 1. Přidejte výrobek do připraveného jídla v množství nepřesahujícím 2 polévkové lžíce. na základě 2 litrů tekutiny nebo 1 polévkové lžíce. pro 500 gramů hlavních kurzů.
 2. Důkladně promíchejte vše, aby se neztrácel v hrudách.

otruby pro ztrátu hmotnosti 2

Kefír s otrubami pro hubnutí

Doporučuje se, aby pít v noci, pomůže vytvořit trávicí proces. Pšeničné otruby s jogurtem obvykle míchají 1 polévkovou lžíci. pro 200 ml vybrané kapaliny je třeba dodržovat stejná pravidla při použití jiných typů práškových přísad. Bylo by rozumné vybrat fermentovanou verzi s obsahem tuku až 5%. Před konzumací jakýchkoli otrub pro hubnutí s kyselým mlékem není nic doporučeno. Sklenici této směsi lze považovat za samostatnou misku.

Ovesné vločky s otrubami pro hubnutí

Toto jídlo je plné snídaně, doporučujeme jíst pro děti i dospělé. Ovesná kaše s otrubami pro hubnutí by neměla obsahovat cukr, takže je doplňte medem. Pokud si přejete, můžete do misky nakrájet ořechy a ovoce, ne více než ½ hrstů. Portia se vypočítá na základě hmotnosti člověka, zpravidla nepřesahuje 200 gramů, pít kávu se nedoporučuje jídlo a čaj, nejlépe zelené - to je mnohem užitečnější.

Při použití jakéhokoliv typu otrub, sledovat svůj zdravotní stav, někteří lidé si stěžují na problémy s defekaci při podání. Pokud byste měli průjem nebo zácpa, měli byste zastavit Samozřejmě, že v případě, že židle se nevrátí do normálu během 5-7 dnů, poraďte se s lékařem a v žádném případě nesmí odkládat návštěvu, aby se zabránilo možnému dehydrataci nebo intoxikaci. Pečlivost a pozornost vám pomůže dosáhnout harmonie a neubližovat zdraví.