Co snižuje váhu? | jayassen.com

Co snižuje váhu?

co ztratilo váhu na prvním místě

Obvykle jsme schopni s jistotou a přesně odpovědět na otázku "kde", v které části těla chceme zhubnout. Nejčastěji se vyskytují stížnosti na pas, boky, hýždě, dolní břicho - nazýváme je problémovými zónami, v nichž se tuku "miluje", aby se hromadil a "nelíbí se", aby odešel. Nyní však nebudeme mluvit o pořadí, v němž je naše tělo zaoblené, je lepší se přiblížit k problému zezadu - ten, který ztrácí váhu na prvním místě.

"Problém" a "bezproblémové" zóny

Existuje názor, že existují části těla, ve kterých je snadnější zhubnout. Ve skutečnosti se však tato jednoduchost odráží ve skutečnosti, že na těchto místech nechceme zhubnout. Je správné předpokládat, že získáváme váhu ze zdola nahoru a ztrácíme shora dolů. Výsledkem je, že tvář se rozvíjí tenkou - lícní kosti jsou čerpány a mnoho dříve neviděných dlažeb a reliéfů. Je pravda, že není zábavné chodit s potopenými tvářemi. Následně přijdou ramena a krk, hrudník, kartáče. Nejhorší je v tom okamžiku, kdy prsa ztrácí váhu. Bohužel, ženská mléčná žláza se skládá z tuku, resp. Hrudníku, která spadá do seznamu toho, co nejprve roste, může ztratit více než jednu velikost.

Už jen později (ti, kteří se usmířili s novým vzhledu - potopenými tvářemi a plochým hrudníkem), přichází bod, kdy začne žaludek zhubnout. A pak je všechno ostatní nižší ...

Proč jsme zespodu zeslabeni?

Ve skutečnosti rosteme rovnoměrně - tělo získává stejné množství tukových zásob ze všech oblastí těla. Nejpozoruhodnější je to však v místech, kde tuku není zvyklý hromadit se zvláště silně - na obličeji, hrudníku, ramenou atd. Proto i přes to, že tuk spaluje na všech místech rovnoměrně, všimneme si, jaký dopad jsme tam, kde je to nejméně.

Ale pokud ztratíte váhu nejdříve ztrácíte svaly, ztratíte váhu špatně. Chcete-li spalovat tuky, a ne svalové tkáně, musíte založit svou ztrátu hmotnosti v tréninku, ne hlad.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

53 − = 47

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: