Zpívající fontány v Moskvě

zpívající fontány v Moskvě

Moskva - obrovská metropole, kde existuje spousta míst, kde se můžete pobavit: parky, cirkusy, muzea, výstavy, atd Jednou z atrakcí je celý pořad tanec (nebo zpěv), fontány v Moskvě (mimochodem, v Barceloně a Dubaj má také své pěvecké fontány), které se naučíte v tomto článku.

Cirkus tanečních fontán v Moskvě

V ruském hlavním městě je několik cirkusů, ale je zde jen jedno s fontánami - "Aquamarine", na adrese: ul. Melnikova, 7. Chcete-li se tam dostat, odjedete metrem do stanice "Proletarskaya" a pěšky asi 10-15 minut podél 1. Dubrovské ulice. Hostující cirkus taneční fontány „Aquamarine“, uvidíte nejen hudební fontána show, mihotající v různých barvách, ale cirkus, jehož akce se koná nejen v aréně, ale také na kluzišti. Před každým výkonem a po 1,5 hodinách uplynuly Cirkus karneval, během nichž může každý návštěvník vzít obrázek se svým oblíbeným umělcem a získat 1 Free na paměti a slouží lahodné zmrzliny.

zpívající fontány v Moskvě 1 zpívající fontány v Moskvě 2

Kombinace překrásných představení umělců, krásné hudby a fantastické taneční fontány opouští jen pozitivní dojmy z návštěvy cirkusu "Aquamarine".

Park hudební fontány v Moskvě

V Moskvě je mnoho fontán: malé, velké, ale stále populárnější objekty využívající další efekty: pohyb vody pod hudbou nebo osvětlením. Největší světlá a hudební fontána se nachází v oblasti Tsaritsynsky rezervace - oblíbené místo odpočinku Kateřiny II. To bylo otevřeno v roce 2007 v přirozeném rybníku uvnitř ostrova ve tvaru podkovy. V průměru je tato fontána vysoká 55 metrů, její hloubka je asi 1,5 metru, skládá se z více než 900 trysek. Změna směru proudící vody a změna barevného doprovodu k hudbě je řízena počítačem podle předem naprogramovaného programu. Celkem se zde používají 4 díla: 2 z repertoáru PI Čajkovského ("Waltz of Flowers" a "March") a dvě melodie od Paula Moriaha.

Bohužel občané a hosté Moskvě, funguje tento krásný taneční fontány pouze v teplém období, ale s podzim a na jaře před horkem to stojí, na něž se vztahuje s bezrámové ochrannou stříškou.

zpívající fontány v Moskvě 3 zpívající fontány v Moskvě 4 zpívající fontány v Moskvě 5

V Moskvě se nachází další kašna s hudbou v parku Gorky. Ale můžete poslouchat hudbu a vidět její "tanec" jen v určitých hodinách: 12.00, 15.00, 18.00 a 20.30. Chcete-li vidět více a světelné efekty této fontány, měli byste se k němu dostat ve 22:30. Pokaždé, když trvá výkon 30 minut.

zpívající fontány v Moskvě 6 zpívající fontány v Moskvě 7

Při 60. výročí vítězství ve Velké vlastenecké válce v roce 1945 poblíž stanice metra "Kuzminki" v náměstí Glory byl vybaven fontána "Hudba slávy". Tato struktura byla vytvořena ve větší míře ne pro zábavu, ale jako památník. Je rozdělen na několik hlavních částí:

  • "Pamětný věnec" je amfiteátr z růžové žuly ve středu mísy;
  • "Pyramida paměti" - desetimetrová pyramida červené žuly umístěná na černé polovině hlavní misky;
  • "Fanfary vítězství" - stojící na bílé polovině, je 7 trubek různých výšin (nejvyšší je 21 metrů na délku), mezi nimiž jsou vlajky různých vojenských jednotek zavěšeny.

Během prezentace se zdá, že kašna truchlí mrtvé a oslavuje vítězství současně.

Funguje to ve 2 režimech: normální (bez světla a hudby) a oslav, zejména pro které byl vyvinut několik akčních voda skripty a měnit jeho barvu: „The Battle“, „nářek“, „Vítězství Salute“ a „Vojenská Waltz“ .

zpívající fontány v Moskvě 8 zpívající fontány v Moskvě 9