Jak vyrobit diamantový papír?

Na první pohled se otázka zní šíleně. Co má s tím papír a diamant? - ptáte se. Ve skutečnosti tato ruční práce vypadá skvěle, může být použita k vyzdobení všeho, stejně jako pro hry - například vaše dítě chce hrát klenotníka nebo hornistníka. Ale nejdůležitější je, že tato skládačka dokonale vycvičí mozek a pohyblivost prstů jak dětí, tak dospělých.

Jak vyrobit diamant z papíru

Vytvořte diamant z papíru - není to snadný úkol, varujeme najednou. Je poměrně obtížné vytvořit, správně vypočítat a nakreslit šablonu pro diamant. Ale tohle se vyvarujete, protože již existuje připravená schéma pro diamant vyrobený z papíru.

jak vyrobit diamantový papír1

Máte-li to, zbytek procesu se vám bude líbit. Mimochodem, tento diamant papíru je zjednodušená verze Satoshi Kamiya - japonské umění origami, ve kterém jsou všechny papírové postavy prostě mistrovské díla. Toto zaměstnání samozřejmě nevyžaduje spoustu dovedností a vytrvalosti.

Ale prozatím budeme praktikovat to, co je jednodušší. A začněte s tím, co vytiskneme a opatrně vystřihneme diamantovou schématu, pak ji přeneste na barevný papír. Výsledkem je, že na papíře budeme mít obrysy obvodu. Vzhledem k tomu, že potřebujeme také skládací linky, je nutné, buďte trpěliví a pečlivě pomocí pravítka, jehly nebo tužky a přeneste je do budoucího diamantu.

jak vyrobit diamantový papír2 jak vyrobit diamantový papír3

Dále rozložte rozložení a začněte ohýbat přes značené čáry. Pomocí lepicí tužky je potřeba nejprve přilepit jeden list, pak k němu vložit další a tak do kruhu, dokud se konečný produkt neukončí.

jak vyrobit diamantový papír4 jak vyrobit diamantový papír 5

Dokončené diamanty mohou být zavěšeny, aby se k nim připojily závit na novoroční strom nebo je jednoduše vyzdobit pokojem. A můžete je použít jako krabičky pro drobné dárky - například velmi originální v takovém krabici dáte prsten s diamanty.

jak vyrobit z papíru diamant6