Jak určit sexu králíka?

jak určit pohlaví králíka

Jak zjistit pohlaví zvířete s velkým uším, znepokojuje všechny majitele králičího bratrstva. Často kvůli nedostatku znalostí v oblasti stanovení pohlaví v obchodech s chlapci nahrazuje chlapec dívku a naopak. A tak nemusíte objevit jednoho rána, že váš syn koncipována a dokonce porodila, musíte se naučit základní kritéria pro pohlavní rozdíly mezi muži a ženami.

Zjistěte, že podlaha je stále v kufru, ale je obtížné. Takže si prostudujte tuto malou instruktážní esej pečlivě, abyste vždy byli sebejistí a váš chlupatý přítel.

Stanovení pohlaví u dospělých králíků

Již ve věku čtyř a pět měsíců můžete bezpečně zvážit všechny rozdíly mezi pohlavími v nadýchaných hrbolcích. Saktsentirovat třeba se zaměřit na skutečnost, že i v té době samčí varlata byly vynechány, ale oni nevypadají jako psi nebo kočky, králíci a určit pohlaví je mnohem obtížnější, než sex kotě nebo štěně

Před zahájením procedury umyjte ruce. Pak opatrně otočit zvíře na zadní straně pánevních končetin od něj trochu tah na zadní straně ocasu – v případě, že chlapec před vámi, uvidíte trochu vyboulený světlé růžové protáhlou plochu varlat a penisu trčí jen nepatrně. Vypadá to takto: malý válec s kulatým otvorem ve středu.

jak určit pohlaví králíka (samec)

U žen nejsou pozorovány žádné “nádory”. Pokud natáhnete genitální oblast jedním prstem směrem k břichu a druhým směrem k ocasu, uvidíte poměrně dlouhou díru, která se podobá smyčce psa. Podrobněji jsou pohlavní orgány samičky podobné jazyku ve tvaru kužele nebo štěrbiny šikmé s prodlouženou štěrbinou.

jak určit pohlaví králíka (ženy)

Existuje rozdíl v genitáliích v barvě a tvaru, který závisí na věku zvířete. Mladý králík má růžový hlen, ale dospělý je tmavší. U chlapců je reprodukční orgán bílá a u dospělých mužů se podobá kuličce ve tvaru a získává růžový odstín. Také u “dospělých” mužů jsou varlata dobře sondována. Každý z nich v pytli, a ne spolu s párem, jako jsou kočky.

  Hnojení stromů na podzim

Obecně, aby se nezměnil, sejměte varlata varlata. Potom, i když je králík by se chovat jako chlapci – přijít na hračce, aby imitaci pohlavním styku – budete vědět, že všechna tato opatření neznamenají, že před vámi mužského. Tak se chovajte a žena v období vzrušení, abyste ukázali, kdo je pánem domu.

Jak znát sex malého králíka?

Všechno je zde mnohem složitější. Semenníky nebyly vynechány, takže se budeme muset spoléhat pouze na naši pozornost. A teď je lepší zaměřit se na ženu. Za prvé, genitální štěrbina je “na místě” pro ně. Za druhé začíná hned vedle konečníku. Ale chlapci mají sexuální otevření daleko od ocasu.

A jak znát podlahu dekorativního králíka? Ano, stejně jako standard – všechny znaky jsou přesně stejné, s výjimkou, že velikosti jsou menší. Takže pokud škrábeš hlavu, jak zjistit pohlaví trpaslíka králíka, přečte si naše doporučení a prostě udělejte uvedený postup. Ačkoli obvykle jeden nebo dvakrát nestačí. A zvířata se jí nelíbí, když tam někdo něco zjistí a obrátí je z jedné nohy na druhou. Takže se připravte na tvrdý odpor.

Přestože odborníci říkají o vnějších rozdílech mezi muži a ženami. Chlapci mají méně žen, jejich hlava je kulatá a kost je silnější. Dívky vypadají elegantněji, ačkoli jsou v krupiích širší a hlava je roztažena.

Takže pokud se rozhodnete koupit dítě, nezaklánějte se, ukažte odborníkovi, který vám řekne, kdo je vaším chlapcem nebo dívkou. A s dospělými můžete na to přijít sám.