Feng Shui pro kariéru | jayassen.com

Feng Shui pro kariéru

Feng Shui pro kariéru

Mnoho lidí sní o skvělé kariéře, ale vůbec se nejeví jako "ve správném čase na správném místě". V tomto případě nezoufejte, je lepší se pokusit vytvořit pro sebe nejpříznivější podmínky pro pohyb po kariéře. Dobrým způsobem k vybudování kariéry je feng shui - východní filozofie, která vyžaduje harmonizaci okolního prostoru.

Kariéra v kanceláři na Feng Shui

Tradice Feng Shui předpokládá rozdělení okolního prostoru na zóny patřící k pěti prvkům a zodpovědným za různé sféry života. Pro určení práva na určitou zónu z hlediska tradice feng shui barev a talismanů se používá kompas. Samozřejmě to není zařízení, které ukazuje strany světa, ale zvláštní kompas feng shui (lo-pan). Je to mnohem obtížnější než obyčejný turist a každý, kdo chce co nejpřesněji uspořádat svůj životní prostor v souladu s tradicí feng shui, bylo by hezké se naučit, jak ho používat. Prozatím neexistují žádné vynikající dovednosti, můžete využít několik užitečných technik Feng Shui pro dobrou kariéru.

Při propagaci kariérního žebříčku pomůžete talismanům, kteří se nacházejí v severní části vašeho domu, protože to je oblast Feng Shui je považována za kariérní sektor. Tato oblast je předmětem vody a posiluje její působení na kov. Voda odpovídá modré, modré a černé barvě, pro posílení akce mohou být zvlněné tvary. Chcete-li aktivovat akci kovu, musíte do interiéru přidat stříbrné barvy a zaoblené tvary.

Prvek vody je destruktivní dopad prvků země, takže ve vaší kanceláři by neměly být hnědé, žluté a terakotové odstíny.

Feng Shui talismány pro úspěšnou kariéru

Můžete použít vše, co souvisí s vodními fontány, akváriemi, modely plachetnic a parníků, figurky z ryb a mořských živočichů.

Nejčastěji v kancelářích šéfů najdete takový symbol dobré kariéry ve feng shui jako model plachetnice. Tento talisman je velmi dobrý, pokud máte vlastní firmu nebo ho budete chtít začít. Umístění lodi je velmi důležité - jeho nos musí být nasměrován na stěnu nebo do rohu a v žádném případě na okno nebo dveře. Krmivo by naopak mělo "vypadat" na předních dveřích, takže loď bude plavat do místnosti a bude mít štěstí.

Ryby, které jsou také symbolem kariéry, mohou být akváriem, ale je nejlepší si vzít figurky nebo obrazy zlatých ryb. Není to špatný nápad zavěsit na zeď ventilátor s namalovanými rybami a čím více budou, tím lépe.

Můžete také použít talismany, které jsou nepřímo spojené s vodou, ale posílí prvky kovu. Vynikající možností je korytnačka, která symbolizuje moudrost a podporu vlivných lidí (nebeské síly). Chcete získat podporu od svých nadřízených - získáte sochu s želvou. Jen si pamatujte, že želva by měla být jedna - složení tří čísel v tomto případě bude zbytečné. Nejlepší je, aby byla soška vyrobena z těžkého materiálu - litiny nebo kamene. Chcete-li umístit tuto postavu doporučuje feng shui na severozápadě - v oblasti asistentů.

Velká kulovitá váza s bílými květy v něm bude také vynikající verzí talismanu pro kariéru. A posiluje kovový prvek, který zajistí nejen propagaci, ale také zlepšení kvality hmoty. talismans feng shui pro kariéru

K čerpání bohatství a úspěchu v podnikání pomůže figurka ropucha s mincí v ústech, sedí také na mincích. Vzhledem k tomu, že čísla pro feng shui jsou také obzvláště důležité, měla by být ropucha trojnohá, protože trojice symbolizuje rychlý růst a úspěšnou cestu v podnikání.

Na místech, která vyžadují především štěstí v kariérové ​​zóně (vstupní dveře, tmavé rohy), musíte věšet větrnou hudbu.

Chcete-li posílit dopad značek, podle kalendáře feng shui můžete vybrat čísla pro zvláště důležité události. Takže můžete naplánovat všechny důležité věci v nejpříznivějších dnech, což jistě bude mít pozitivní dopad na vaši kariéru.
Dodržování některých pravidel feng shui vám pomůže dosáhnout kariérního růstu, ale pouze pokud vynaložíte úsilí. Pouze jeden talisman nestačí.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

78 − 68 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: