Dexamethason pro kočky | jayassen.com

Dexamethason pro kočky

Dexamethason pro kočky

Všichni už ví, že lidské léky v mnoha případech fungují dobře na zvířatech a masti zakoupené ve vetapteks pomáhají lidem často lépe než krásně zabalené zámořské drogy. Stačí znát dávku a složení tohoto nástroje. Zde a dexametazon našli aplikaci u koček. Zdá se, že se týká glukokortikoidů, steroidních hormonů, ale účinně působí na koně, krávy, psy a další domácí zvířata.

Dexamethason pro kočky - indikace k použití

Veterinární lékaři se používají v následujících nebezpečných případech - v případě výskytu edematózních onemocnění, alergií, šokového stavu, artritidy, bursitidy, intoxikace, silného stresu.

Dexamethason pro kočky

Pokud se obvykle podává šok, 1-1,5 ml tohoto léčiva na 1 kg hmotnosti zvířete. Pro tak malé zvíře jako kočka, dostatečně intramuskulárně od 0,1 ml do 1 ml tohoto léčiva. Pokud se lékař zabývá infekcí, pak se tato látka používá v kombinaci s antibiotiky. V lékárnách se prodávají oční suspenze, pilulky, injekce dexamethasonu. Pro kočky je nejvhodnější je poslední možnost.

Dexamethason pro kočky je vynikajícím prostředkem v případě, že jiné varianty nejsou vhodné, ale je nutná okamžitá léčba. Zvláště se týká šokových stavů, alergií a otoků. Je nežádoucí jej užívat během těhotenství, podávání kojenců před případným očkováním nebo ihned po něm. Vložte tento nástroj, pokud zkušený veterinář, staré zvíře často trpí hypertenzí, selháním ledvin a mají kortikosteroidy, mohou způsobit mrtvici nebo jinou reakci. Pokud nejsou žádné kontraindikace, pak můžete provést injekce, obvykle doba trvání léčby domácí kočky je až 7-8 dní.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 79 = 83

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: