La Reine Blanche

La reine blanche

La Reine Blanche je relativně mladá francouzská módní značka, jejíž oblečení vyjadřuje nejlepší tradice francouzské módy a koncepci, jak by měla vypadat skutečná dáma.

Jaká je značka La Reine Blanche

Značka La Reine Blanche (vyslovuje se „la Reina ruku“, přeložený jako „Bílé královny“), se objevila ve Francii před několika lety. Nicméně, teď tam jsou továrny v jiných zemích, kde jsou šité oblečení pod značkou. Například jedna taková výroba se sídlem v Rusku. Taková distribuce elektrické energie umožňuje některým snížit náklady na věci, není zároveň šetří na materiálech a kvalitě šití, která je velmi důležitá, protože firma vyrábí dámské oblečení třídu.

Pokud budeme hovořit o filozofii značky, pak se jeho majitelé říkají, La Reine Blanche oblečení určené dívek a žen ve věku od 25 do 40 let, podnikání a účelné. Právě v tomto věku ženskosti a krásy dosáhnout nejvyššího vrcholu, a dívky jsou připraveni budovat kariéru, aktivně navázat osobní život a chtějí vypadat sofistikované a elegantní. Tyto mladé dámy a představují cílovou skupinu značky. V řadě její oblečení najdete širokou škálu modelů vhodných pro pracovní setkání, obchodní jednání mimo kancelář. Francouzština designéři značky vidí žena la Reine Blanche v podobě skutečné královny: neodolatelný, elegantní a bez poskvrny, ale delikátní a ženský, trochu tajemný, což dokazuje skutečnou francouzský styl.

Pozorně ošetřená ve společnosti La Reine Blanche a nejnovější módní trendy. Při vývoji nových sbírek je nutno vzít v úvahu. Proto kupujete oblečení z této značky, budete vždy vypadat moderní a stylové. Navíc každá nová kolekce je podobná v tématu s předchozími, což usnadňuje kombinování oblečení z různých setů časových řad mezi sebou, věci se dokonale hodí.

Zvláštní pozornost je věnována společnosti La Reine Blanche výběru vhodných materiálů pro sbírky. A upřednostňuje se vždy přírodní tkaniny: hedvábí, bavlna, prádlo. Neméně důležitá je i kvalita šití. Slavné věci z kolekce značek jsou jemné provedení a vysoká odolnost proti opotřebení.

Soubor La Reine Blanche

Sestava společnosti je tak široká, že žena může snadno vyrábět svoji obchodní nebo neformální šatní od věcí pouze této značky. Zahrnuje jak svrchní oděv, tak ženské nebo obchodní šaty, sukně a kalhoty, stejně jako různé doplňky, které vám pomohou dokončit obraz.

Zvláště populární je sbírka svrchních oděvů od této společnosti. Ozdobný kabát La Reine Blanche sedí perfektně na postava, zdůrazňuje všechny křivky ženské siluety, zatímco se ohřívá dobře i při těžkých mrazech. Totéž platí pro kabáty a bundy La Reine Blanche.

Podíváte-li se ženský a docela jednoduchý střih šatů, měli byste věnovat pozornost, aby se oblékli la Reine Blanche. Jejich siluety jsou ideální pro ženy s různými typy tvaru a v letních a zimních kolekcí různé možnosti pro jednání, nebo pro práci nebo každodenní nošení.

Tašky La Reine Blanche se mohou lišit velikostí a uspořádáním. Z poměrně prostorný a rezervovaný, které jsou vhodné k nošení do kanceláře, aby to zajímavější na barvu a design registračních malých spojek a tašky přes rameno, což umožňuje provádět všechny nejvíce potřebné věci pro ženy, to není příliš těžké.

La reine blanche1 La reine blanche2 La reine blanche3
La reine blanche4 La reine blanche5 La reine blanche6
La reine blanche7 La reine blanche8 La reine blanche9